FenceMaster

Prodhuesi kryesor i gardheve PVC Vinyl në Kinë.

Të kërkojë një kuotë

rreth nesh

FenceMaster ka prodhuar gardhe PVC të nivelit të lartë, profile PVC celulare që nga viti 2006. Të gjitha profilet tona të gardheve janë rezistente ndaj UV-së dhe pa plumb, adoptojnë teknologjitë më të fundit të nxjerrjes mono me shpejtësi të lartë, për privatësi, gardhe, gardhe për ferma, kangjella.
shikoni më shumë
 • Që nga viti Që nga viti

  2006

  Që nga viti
 • shtetet shtetet

  30+

  shtetet
 • Ekstruderat Ekstruderat

  33

  Ekstruderat
 • Standardet Standardet

  ASTM

  Standardet

Lajmet e fundit

 • Si bëhen profilet celulare PVC?

  Si bëhen profilet celulare PVC?

  09 maj, 24
  Profilet qelizore PVC bëhen përmes një procesi të quajtur nxjerrje.Këtu është një përmbledhje e thjeshtuar e procesit: 1. Lëndët e para: Lëndët e para kryesore të përdorura në qelizë...
 • Tendencat e reja në zhvillimin e produkteve të gardheve PVC celulare

  Tendencat e reja në produktin e gardheve PVC celulare ...

  29 Prill, 24
  Vitet e fundit, ka pasur disa tendenca të reja në zhvillimin e produktit të rrethimit celular PVC që synojnë përmirësimin e performancës, estetikës dhe qëndrueshmërisë.Disa nga këto...

Jeni interesant për të punuar me FenceMaster?

FenceMaster ka 5 grupe të linjave të prodhimit të nxjerrjes me shpejtësi të lartë të markës gjermane Kraussmaffet më të avancuar në botë, 28 grupe makinerish nxjerrjeje me dy vida të markave vendase, 158 grupe kallëpësh nxjerrjeje me shpejtësi të lartë, linjë të plotë automatike të prodhimit të veshjes pluhur gjermane, për të përmbushur nevojat e profileve dhe pajisjeve të gardhit me cilësi të lartë, gjë që ofron një garanci të fortë për shpërndarje të shpejtë dhe produkte cilësore.
FenceMaster

Furnizuesi juaj i besueshëm i sistemeve të gardhit vinyl PVC me cilësi të lartë.

Të kërkojë një kuotë