FenceMaster

Водечки производител на ПВЦ винилни огради во Кина.

Побарајте понуда

за нас

FenceMaster произведува висококвалитетни ПВЦ огради, мобилни ПВЦ профили од 2006 година. Сите наши профили за ограда се отпорни на ултравиолетови зраци и без олово, ги усвојуваат најновите технологии за истиснување на моно со голема брзина, за приватност, огради, огради на ранчот, огради.
Гледај Повеќе
 • Бидејќи Бидејќи

  2006 година

  Бидејќи
 • Земји Земји

  30+

  Земји
 • Екструдери Екструдери

  33

  Екструдери
 • Стандарди Стандарди

  ASTM

  Стандарди

Последна вест

 • Како се прават клеточните ПВЦ профили?

  Како се прават клеточните ПВЦ профили?

  09 мај, 24
  Клеточните ПВЦ профили се направени преку процес наречен истиснување.Еве еден поедноставен преглед на процесот: 1. Суровини: Примарните суровини што се користат во целулата...
 • Нови трендови во развојот на производи за ограда од мобилен ПВЦ

  Нови трендови во производите за ограда од мобилен ПВЦ...

  29 април, 24
  Во последниве години, имаше неколку нови трендови во развојот на производи за клеточно ПВЦ огради, насочени кон подобрување на перформансите, естетиката и одржливоста.Некои од овие...

Дали сте заинтересирани да работите со FenceMaster?

FenceMaster има 5 комплети од најнапредните светски производствени линии за брзо истиснување од германската марка Kraussmaffet, 28 комплети домашни машини за истиснување со два завртки, 158 комплети калапи за истиснување со голема брзина, целосна автоматска производствена линија за премачкување во прав, Германија, за да ги исполни потребите на висококвалитетни оградни профили и хардвер, што обезбедува силна гаранција за брза испорака и квалитетни производи.
FenceMaster

Ваш сигурен снабдувач на висококвалитетни ПВЦ винилни системи за ограда.

Побарајте понуда